filmizo

nedir

filmizo nedir?

filmizo, kısaca film arama motorudur. filmizo, bünyesinde yüzbinlerce film dosyasını barındırır. Aradığınız fakat bulamadığınız filmleri kolayca sizin için bulur. Filmlerinizi reklamsız ve takılmadan izlemenize olanak tanır. filmizo, yüzlerce film sitesinde anlık arama ve indeksleme yapar. Böylece yeni filmlerden de anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Film arama sitesi olan filmizo, büyük çoğunlukla 720p ve 1080p filmlerde arama yapar. İçerik siteye dahil edilirken, video sorunsuz olarak çalışır. Zamanla video yükleyicisinin aldığı şikayetler sonucunda ilgili video kaldırıldığında erişilemez olur. filmizo, aylık olarak tüm videoların çalışıp çalışmadığını kontrol eder ve sizlere sadece çalışan video dosyalarını gösterir.

Arama ipuçları

filmizo'da arama yaparken "izle","filmi" gibi ibareler kullanmayın. Filmin orjinal ve Türkçe adını bir arada kullanmayın. Sadece orjinal adı veya Türkçe adıyla arama yapın. Filmin yılını belirtmeyin. Aslında çok basit, sadece filmin adını yazın ve arama yapın, hepsi bu.

Film arama botu filmizo'da film izlemek oldukça kolay. Sadece aradığınız filmin ismini yazın ve tek tıkla filminizi Full HD kalitede gönül rahatlığı ile indirin. Film aramak ve filmleri bulmak filmizo'nun, izlemek ise sizin işiniz.

Nasıl çalışır?

Film arama robotu filmizo'nun çalışma mantığı oldukça basittir. Yüzlerce (sürekli güncellenir) film sitesinde anlık olarak aramalar gerçekleştirir. Tarama sırasında "sadece hatasız ve çalışan" video dosyalarını kaydeder ve bulmanızda yardımcı olur.

Ne kadar güncel?

Film arama konusunda oldukça basit bir arama yapısını kullanan filmizo günlük olarak otomatik güncellenmektedir. En yeni filmlerden, en eski filmlere kadar her film burada!

Üyelik gerekli mi?

Hızlı film arama sitesi filmizo'yu kayıt olmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Günlük 10 video izleme limiti bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz kayıt olarak sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

filmizo'ya DESTEK

Facebook, Twitter veya kullandığınız diğer sosyal ağlarda "filmizo"dan bahsederek bizlere destek çıkabilirsiniz. Bu bizi çok mutlu eder!

filmizo Copyright © 2015 - 2016 filmizo | Sitede yer alan videolar diğer internet sitelerinden alınmıştır, sunucularda herhangi bir video barındırması yoktur. film arama motoru