filmizo

yasal uyarı

film arama robotu

Bu site, "filmizo.com" yer aldığı sunucuda/servis sağlayıcıda hiçbir video barındırmaz. "Film arama motoru" veya "film arama botu" olarak adlandırılan bu site video paylaşımı yapılan ve açık olarak paylaşılan tüm video sitelerinde arama gerçekleştirir.

Film arama konusu üzerinde sadece, girilen kelimelere uygun sonuçları getirir ve bu sonuçlar bu siteyi bağlamaz. Herhangi bir video ile ilgili hak sahibi içeriğin "filmizo.com" sitesinden tamamen kaldırılmasını talep edebilir. İçerik kaldırma uyarısı geri bildirim alanından yapılmalıdır. Ortalama 1-3 gün içerisinde içerik kaldırılacak ve tarafınıza bu işlemle ilgili bir yanıt epostası gönderilecektir.

Film arama

Yasal olarak filmizo, arama işlemleri sırasında cinsel içerikli olabilecek videoları anlayabilecek bir algoritma kullanır. Böylece cinsel içerikli videolar siteye entegre edilmez. Sadece genel paylaşıma sahip videoları hızlı erişebilmek adına veritabanına kaydedebilir, bu "video" barındırma olarak nitelendirilemez.

Film arama sitesi

Filmizo şu anahtar kelimelerle anılabilir. "film arama sitesi", "film arama motoru", "film arama robotu". Film ve dizilerin, hatta birçok diğer video formatının hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayan filmizo, hızlı ve yoğun bir şekilde güncellenmektedir. Sizler de fikirlerinizi bizlere bildirim alanından iletebilirsiniz.

filmizo Copyright © 2015 - 2016 filmizo | Sitede yer alan videolar diğer internet sitelerinden alınmıştır, sunucularda herhangi bir video barındırması yoktur. film arama motoru